Ośrodek ze SPA w Bieszczadach

PRZYWRÓĆ SWOJEMU CIAŁU RÓWNOWAGĘ

SPA w Bieszczadach

SPA w Bieszczadach to marzenie każdego miłośnika naprawdę udanego, relaksacyjnego wypoczynku. Możliwość skorzystania z sauny, jacuzzi czy łaźni parowej to idealna okazja do przywrócenia naszemu ciału niezbędnej równowagi psychofizycznej. Korzystanie ze strefy SPA jest polecane zarówno tym Gościom, którzy preferują aktywny wypoczynek, jak i fanom relaksu spod znaku wellness. Pobyt w łaźni lub jacuzzi może być idealnym zakończeniem całodziennej wędrówki po górach.

Zaledwie godzina w strefie wellness może zdziałać cuda i zwiększyć komfort wypoczynku, nie wspominając o komforcie snu. Wypoczynek typu SPA w Bieszczadach jest szczególnie polecany osobom zestresowanym, którym na co dzień brakuje czasu na wydajny relaks.

Strefa relaksu – Ośrodek Połoniny

Nasza strefa Połoniny SPA to idealne miejsce na chwilę luksusowego odpoczynku. Goście przebywający na terenie ośrodka mogą uzyskać dostęp do nowoczesnej wanny jacuzzi, odwiedzić łaźnię parową lub skorzystać z fińskiej sauny. Strefa relaksu to wyciszone miejsce, zaprojektowane z myślą o jak najwyższym poziomie komfortu. Zachęcamy do sprawdzenia pakietów pobytowych i ofert specjalnych, uwzględniających dostęp do strefy SPA. Bieszczady to idealne miejsce na przetestowanie ofert pobytów weekendowe i pakietów dla par lub grup planujących połączenie różnorodnych aktywności (siłownia, wycieczki górskie, zwiedzanie szlakiem lokalnych atrakcji) z relaksacyjnym wypoczynkiem (strefa wellness).

Jacuzzi i sauny w Bieszczadach

Na terenie strefy SPA znajduje się nowoczesne jacuzzi oraz łaźnia parowa i sauna fińska. Szczegółowych informacji na temat zasad korzystania ze strefy udzielają nasi pracownicy, dbający o zapewnienie Gościom jak najlepszego poziomu komfortu.

Zapraszamy Państwa do Strefy Relaksu.

Serdecznie zapraszamy naszych Gości na podróż w miejsce magiczne.

Miejsce gdzie wszystkie troski dnia codziennego zamieniają się w chwile pełne relaksu i odprężenia a czas płynie wolniej.

Do Państwa dyspozycji z ogromną przyjemnością oddajemy jacuzzi, łaźnię parową, saunę fińskę, strefę schładzania.

Koszt pobytu dla Gości ośrodka 25 zł/os za godzinę

Koszt pobytu dla Gości z poza ośrodka 30 zł/os za godzinę.

 

REGULAMIN POBYTU W SPA – POBIERZ

Pakiety

Doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek wśród dziewiczej bieszczadzkiej przyrody.

 

Ośrodek Wypoczynkowy "Połoniny"

Bon turystyczny