Pokój jednoosobowy

ODKRYJ PIĘKNO NASZEGO OŚRODKA

Opis

Ośrodek Wypoczynkowy POŁONINY oddaje do dyspozycji gości 30 komfortowych i eleganckich pokoi hotelowych. Wszystkie wyposażone są w TV oraz bezpłatny bezprzewodowy Internet. Pokoje na parterze posiadają bezpośrednie wyjście do ogrodu, natomiast pokoje położone na 1 piętrze posiadają balkony. Z okien rozciąga się przepiękny widok na masyw górski Tołsty i Kiczory oraz przełom malowniczej rzeki Solinki.

Dzieci do lat 4 – nie korzystające z osobnego łóżka, opłata stała 40 zł/ doba.
Korzystanie ze SPA obejmuje (jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, deszczownica).

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi regulacjami GIS sauna parowa w strefie SPA pozostaje nieczynna do odwołania. Natomiast sauna sucha, jacuzzi a także siłownia jest już udostępniona dla naszych gości.


W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa naszych gości bufet szwedzki jest odgrodzony od sali restauracyjnej barierą ochronną i jest obsługiwany przez nasz personel.

Śniadania – w czasie obowiązywania epidemii COVID-19 zgodnie z obowiązującymi regulacjami wyłączone z użycia zostały przestrzenie samoobsługowe w tym bufet, oraz dozowniki do samodzielnego nalewania napojów.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia dodatkowego lub skorzystania z restauracji. Szczegóły w recepcji Ośrodka.

Dodatkowo opłata klimatyczna w wysokości 1 zł/os za dobę.

Zniżka na pobyt powyżej 5 noclegów 5%
Zniżka na pobyt powyżej 10 noclegów 7%

W związku ze zmianą przepisów dotyczących wystawiania faktur VAT, istnieje obowiązek podania nr NIP przed wystawieniem dokumentu sprzedaży przez Ośrodek. W celu uzyskania za pobyt faktury VAT na firmę, prosimy o kontakt i podanie numeru NIP przed dokonaniem płatności. W przypadku braku takiej informacji, Ośrodek wystawi wyłącznie paragon i uzyskanie faktury VAT w późniejszym terminie będzie niemożliwe.

Pokój 1 os.

 

BB (nocleg + śniadanie +SPA) HB (nocleg + śniadanie + obiadokolacja + SPA)

28.12.2020 – 31.12.2021

od 169 zł od 204 zł

Inne pokoje

ZOBACZ INNE POKOJE

Ośrodek Wypoczynkowy "Połoniny"

Dzień dobry Panie Bartku, uprzejma prośba o wrzucenie na naszą stronę poniższego kodu.