Komfortowe pokoje w Bieszczadach

ODKRYJ PIĘKNO NASZEGO OŚRODKA

Pokoje w Bieszczadach – noclegi w Bieszczadach

W naszym ośrodku wypoczynkowym znajdą Państwo wymarzony pokój na komfortowy pobyt dla singla, pary lub całej rodziny. Różnorodna oferta noclegowa pozwala także na wygodne zabezpieczenie noclegu dla grupy zorganizowanej. Nasze pokoje spełniają wysokie standardy pobytu – pomieszczenia są w pełni umeblowane, posiadają TV i dostęp do Internetu. Malownicza lokalizacja hotelu to gwarancja niezapomnianych, bieszczadzkich widoków. Użytkownicy pokojów zlokalizowanych na piętrze mogą skorzystać z przestronnych balkonów, pokoje na parterze są z kolei wyposażone w bezpośrednie wyjście do zacisznego ogrodu.

Rezerwacja

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem poszczególnych pokojów. Do Państwa dyspozycji oddajemy m.in. wygodne, kilkuosobowe apartamenty i przestronne pokoje typu studio. Rezerwację tego typu pomieszczenia warto uwzględnić przy planowaniu wygodnego pobytu dla rodziny.

Domki w Bieszczadach

Jak sprawnie zorganizować grupowe noclegi (Bieszczady)?

Nasza oferta noclegowa to nie tylko pokoje, ale też bardzo lubiane przez Gości drewniane domki letniskowe. Na terenie ośrodka znajduje się aż 20 czteroosobowych, dwukondygnacyjnych, w pełni wyposażonych domków. Każdy z nich posiada aneks kuchenny i łazienkę. Domki są zlokalizowane w zielonym, wyciszonym otoczeniu, umożliwiającym spokojny nocleg i udany wypoczynek. Wynajęcie domku wiąże się z możliwością zakupu wyżywienia – szczegóły znajdą Państwo w opisie oferty noclegowej. Ofertę wynajmu domków polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi, organizatorom wycieczek grupowych, wycieczek szkolnych i „Zielonych Szkół”.

Nasze pokoje

Ośrodek Wypoczynkowy "Połoniny"

Bon turystyczny