Ośrodek ze SPA w Bieszczadach

PRZYWRÓĆ SWOJEMU CIAŁU RÓWNOWAGĘ

SPA w Bieszczadach

SPA w Bieszczadach to marzenie każdego miłośnika naprawdę udanego, relaksacyjnego wypoczynku. Możliwość skorzystania z sauny, jacuzzi czy łaźni parowej to idealna okazja do przywrócenia naszemu ciału niezbędnej równowagi psychofizycznej. Korzystanie ze strefy SPA jest polecane zarówno tym Gościom, którzy preferują aktywny wypoczynek, jak i fanom relaksu spod znaku wellness. Pobyt w łaźni lub jacuzzi może być idealnym zakończeniem całodziennej wędrówki po górach.

Zaledwie godzina w strefie wellness może zdziałać cuda i zwiększyć komfort wypoczynku, nie wspominając o komforcie snu. Wypoczynek typu SPA w Bieszczadach jest szczególnie polecane osobom zestresowanym, którym na co dzień brakuje czasu na wydajny relaks.

Strefa relaksu – ośrodek Połoniny

Nasza strefa Hotel Połoniny SPA to idealne miejsce na chwilę luksusowego odpoczynku. Goście przebywający na terenie ośrodka mogą uzyskać dostęp do nowoczesnej wanny jacuzzi, odwiedzić łaźnię parową lub skorzystać z fińskiej sauny. Strefa relaksu to wyciszone miejsce, zaprojektowane z myślą o jak najwyższym poziomie komfortu. Zachęcamy do sprawdzenia pakietów pobytowych i ofert specjalnych, uwzględniających dostęp do strefy SPA. Bieszczady to idealne miejsce na przetestowanie ofert pobytów weekendowe i pakietów dla par lub grup planujących połączenie różnorodnych aktywności (siłownia, wycieczki górskie, zwiedzanie szlakiem lokalnych atrakcji) z relaksacyjnym wypoczynkiem (strefa wellness).

Jacuzzi i sauny w Bieszczadach

Na terenie strefy SPA znajduje się nowoczesne jacuzzi oraz łaźnia parowa i sauna fińska. Szczegółowych informacji na temat zasad korzystania ze strefy udzielają nasi pracownicy, dbający o zapewnienie Gościom jak najlepszego poziomu komfortu.

 

Zapraszamy Państwa do Strefy Relaksu.

Serdecznie zapraszamy naszych Gości na podróż w miejsce magiczne.

Miejsce gdzie wszystkie troski dnia codziennego zamieniają się w chwile pełne relaksu i odprężenia a czas płynie wolniej.

Do Państwa dyspozycji z ogromną przyjemnością oddajemy jacuzzi, łaźnie parową, saunę fińska, strefę schładzania.

Koszt pobytu dla Gości ośrodka 25 zł/os za godzinę

Koszt pobytu dla Gości z poza ośrodka 30 zł/os za godzinę.

 

REGULAMIN POBYTU W SPA – POBIERZ

Inne oferty

Doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek wśród dziewiczej bieszczadzkiej przyrody.

 

Ośrodek Wypoczynkowy "Połoniny"

REZERWUJ