Połoniny Hotel w Bieszczadach

ODKRYJ PIĘKNO NASZEGO OŚRODKA

Hotel w Bieszczadach

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty noclegowej naszego Hotelu Połoniny. Do Państwa dyspozycji oddajemy 30 pokoi hotelowych, w tym komfortowe, czteroosobowe pomieszczenia typu studio. Z okien hotelu rozciąga się urokliwa panorama Bieszczad i doliny rzeki Solinka. Hotel w Bieszczadach posiada pokoje są wyposażone w TV i dostęp do wi-fi. Pokoje na parterze mają bezpośrednie wyjście do malowniczego ogrodu.

Jak rezerwować miejsca w Hotelu Połoniny?

Nasz zespół dokłada starań, aby proces rezerwacji odbył się szybko i komfortowo. Pokoje można rezerwować samodzielnie  na naszej stronie lub telefonicznie z pomocą recepcjonistki. Zachęcamy też do kontaktu mailowego – staramy się na bieżąco odpowiadać na wszystkie pytania i pomagać w wyborze oferty pobytowej, która najlepiej spełni Państwa potrzeby. Rezerwację potwierdzamy po otrzymaniu wpłaty zadatku wynoszącego 30% ceny wynajmu pokoju. Wpłaty należy dokonać w ciągu 3 dni od daty dokonania rezerwacji.

Tel: +48 13 469 25 03
Kom: +48 516 033 302

Dlaczego wybrać nasz hotel w Bieszczadach?

  • położenie w sercu Bieszczad – doskonała baza wypadowa dla pieszych i zmotoryzowanych fanów górskich wędrówek,
  • bogata oferta noclegowa – dla singli, par, rodzin i dużych, zorganizowanych grup; w ośrodku akceptowane są też zwierzęta,
  • komfortowe zaplecze gastronomiczne – smaczna, zdrowa kuchnia, pożywne śniadania, niezapomniane przyjęcia i zabawy integracyjne,
  • bieszczadzkie atrakcje na wyciągnięcie ręki – od pieszych wędrówek po rejsy statkiem i foto safari,
  • idealne miejsce dla grup zorganizowanychhotel w Bieszczadach to doskonałe zaplecze pod konferencję, szkolenie lub „Zieloną Szkołę” dla dzieci i młodzieży.
 Hotel w Bieszczadach

Wszystkie oferty

Bieszczadzkie przysmaki w restauracji Połoniny

Górską wędrówkę dobrze rozpocząć od bogatego, pożywnego śniadania – najlepiej na malowniczym tarasie. Nasi Goście mogą też skorzystać ze smacznej oferty obiadowej. Restauracja zapewnia także serwis kawowy dla uczestników konferencji i pełną obsługę przyjęć, wesel oraz imprez okolicznościowych. Organizujemy ogniska, grille i niezapomniane, bieszczadzkie uczty z oprawą muzyczną.

Komfort SPA w Hotelu Połoniny

Idealna oferta dla Gości, którzy preferują wypoczynek o charakterze relaksacyjnym. Zachęcamy do skorzystania z pełnej oferty naszej strefy SPA. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesną łaźnię parową, saunę fińską, strefę schładzania i komfortowe jacuzzi.

hotel w Bieszczadach
hotel w Bieszczadach

Ośrodek Wypoczynkowy "Połoniny"

REZERWUJ